Komunikace s duší a psychospirituální náprava

Osobní terapie pomocí metody SCPR

Z jemněhmotné úrovně Ti pomohu podpořit žádoucí změny v životě tak, aby se mohly na fyzické úrovni zlepšit Tvé vztahy, zdraví, způsob prožívání života. Terapie je souhra vzájemné spolupráce s klientem, duchovními průvodci a intuice v energeticky čistém prostředí.

Komunikujeme a ptáme se výhradně vyššího já, Ducha a  vlastní duše, což jsou části nás samotných, se kterými jsme stále v kontaktu, ač často ne na vědomé úrovni. Najdeme skryté překážky, pomoci duchovní síly, která je nám stále k dispozici, odstraníme bloky a disharmonie, ať můžeš jako tvůrce své reality lehce tvořit a plnit si své sny.


Jak tato technika pomáhá?

Odpovědi na všechny otázky si nosíme v sobě. Co s tím, když je nevnímáš? Kterou si vybrat, jaká je "ta správná"? Někdy je třeba většího nadhledu, najít úroveň, kde se nachází nastavení, kterému věřím, ale už mi k dobrému neslouží. Některé z nás minulost naučila, že život je těžký a složitý. Když dospějeme, můžeme si o světě udělat úsudek sami a původní nastavení opustit. Pokud sám/sama nevíš kudy kam, pomůžu Ti, zeptat se Tvé duše, Tvého vyššího já. 

Získáš odpovědi na své otázky z nadhledu.

Společně vyčistíme staré bloky, nefunkční prugramy, přesvědčení z dětství, z rodových linií, minulých životů apod. Uvědomíš si a změníš svá limitující přesvědčení. Lze "vysílat" přání, ptát se na cokoliv ohledně sebe. Umeteš cestu svým přáním, ať můžeš začít žít to, co sis vysnil(a). Nasměruješ svůj život ke zdraví a harmonii.

Více o metodě, k čemu je vhodná, naleznete na stránkách mého učitele: www.ondrejbroz.com


Jak probíhá setkání? 

  • Prostřednictvím metody SCPR, Tě nejprve očistím. Jak to poznáš? Co se bude dít? Jednoduše se zklidníš, myšlenky přestanou vířit hlavou, emoce se ztiší. 
  • Potom se můžeme ptát na to, co Tě trápí, s čím už dlouho nemůžeš pohnout, čeho by ses rád vzdal(a), co potřebuješ změnit a stále se to nedaří. 
  • Pomocí kyvadla a tabulek najdeme příčinu problémů 
  • a pomocí Tvé duchovní síly překážku vyčistíme
  • Po skončení terapie může přijít dočasná únava z energetické práce, kterou jsi provedl(a). Je dobré si na ten den už nic náročného neplánovat. Řídit auto zvládneš.
  • Následně budeš vnímat, že je život JednoDušší a Radostnější.

Mám nejraději osobní setkání v Lanškrouně, ale můžeme pracovat i na dálku připojením přes Messenger nebo WhatsApp. Terapii lze provádět i na dálku ve spánku, což je vhodné např. pro malé děti.

Terapie trvá obvykle 1,5 - 2 hodiny. Cena za terapii je 1 500 Kč.