Intuitivní tanec

Rozzáří Tvé pravé já

Od nepaměti nám tanec poskytuje přirozený pohyb a prostor pro sebevyjádření.

Naše fyzické tělo miluje tanec. 

Rádi se díváme, jak tančí druzí. JednoDuše vnímáme emoce, náboj, který tanečník do pohybu vkládá. Pokud necháme tančit své tělo vlastním přirozeným způsobem, bezpečně rozhýbeme svoji energii, rozpustíme stagnace vzniklé dlouhodobými návyky. 

JednoDuše uvolníme a rozhýbeme tělo ztuhlé dlouhým sezením, stáním, jednotvárnou prací. Nepotřebujeme společnou choreografii, ani partnera, který nás vede.... stejně jako v životě.

Často je třeba překročit nastavení svojí mysli, která se domnívá, že já tančit neumím, třeba proto, že jsem se to nikdy neučil(a), máme pocit neohrabanosti, ztuhlosti, nebo prostě nevím jak na to. 

Hudba hraje a my nevíme, co máme dělat, sledujeme po očku druhé...

 • Po překonání počátečních rozpaků objevíš svůj styl sebevyjádření, svoji vnitřní ladnost, kreativitu, hravost, vášeň a cokoliv, co přijde z nitra. 
 • Potom je tanec skvělým partnerem, který Tě přirozeně vede k objevení všeho, co v sobě máš. Co už můžeš odložit, vypustit, a co se Ti líbí a můžeš si to užít na maximum. 
 • Povede Tě ke vzpomínce na Tvé pravé Já a k jeho rozzáření.

Mé lekce intuitivního tance jsou laskavou oázou poskytující duševní odpočinek, návrat k harmonii a vnitřní síle. 

Od 30. ledna 2023 pořádám zcela nový taneční cyklus

Tanči životem jako Bůh

 • Setkávat se budeme každé pondělí od 30. 1. 2023 do 20. 3. 2023, vždy od 17:30 do 19:30 hodin ve žlutém sále Forea Sportcentrum v Lanškrouně
 • Tento kurz nese nádhernou energii uvolnění, lehkosti, laskavosti, nadhledu a přirozenosti. Je opravdu zcela nový, jedinečný a nádherný. Vím, že ho budeme spolutvořit a dostane nás přesně tam, kde potřebujeme, máme být - k sobě. Zažijeme nádherný rozkvět sebe sama. 
 • Po celou dobu bude pro všechny k dispozici podpora v rámci uzavřené fb skupiny, ať můžeme tančit svým životem po celý týden, 24 hodin denně, nejen v pondělí. 

Společně vytvoříme vlnu zázraků! 

 • Potřebuješ pouze odhodlání vyzkoušet něco nového, na sebe pohodlné oblečení, obuv není potřeba.
 • S limity fyzického těla a mysli se vypořádáme cestou. 
 • První hodina 30. 1. je otevřená všem, kdo chtějí si tanec vyzkoušet, ochutnat. Od druhého setkání už budeme tančit v uzavřené skupině a NEbude možné přidat se později
 • Cena první lekce je 250 Kč. 
 • Cena za celý kurz je 2.000 Kč (8 setkání).

Přihlásit se nebo obrátit se na mě s jakýmikoliv otázkami, můžeš přes kontaktní formulář zde na stránkách, telefon, email, messenger,.. zkrátka jakkoliv.

Čeká nás mnohem víc než pohyb, tanec, hudba.... mnohem víc, než jsi si kdy dokázala představit.... 

Těším se!

Kurzy v Lanškrouně

Příští lekce: 30. 1. 2023 v Lanškrouně od 17:30 hodin, ve žlutém sále Forea Sportcentrum.

Intuitivní tanec pro ženy pořádám v Lanškrouně a okolí od r. 2017.

Více informací můžeš najít i na mém facebooku

Kurzy na přání

Jestli jsi z okresu Ústí nad Orlicí nebo Svitavy, máš k dispozici příjemné místo, kde se scházíš se skupinou žen, ráda za vámi na pozvání přijedu.

Ozvi se mi a domluvíme si podrobnosti.